Masaż Kobido Gdynia

Masaż Kobido to naturalne wsparcie w stomatologii. Szczególne zastosowanie znajduje w leczeniu bruksizmu. Ta starożytna technika, znana również z niezrównanych korzyści dla urody i zdrowia, zagościła na stałe w naszej ofercie, aby pomóc pacjentom z napięciami na twarzy, szczególnie w okolicy szczęki.

masaż kobido gdynia

Masaż Kobido – Japoński Masaż Twarzy

Japoński masaż twarzy kobido to unikalna forma terapii, która łączy w sobie techniki masażu tkanek głębokich, akupresurę i drenaż limfatyczny. Jego celem jest nie tylko poprawa wyglądu skóry, ale także wspieranie leczenia stomatologicznego.

Technika Kobido wykorzystuje precyzyjne, rytmiczne ruchy, które niwelują napięcia mięśniowe. Redukuje sztywność mięśni twarzy oraz szyi. Główne działanie skierowane jest na tkanki głębokie, powięzi i przyczepy mięśniowe.

Wszystko po to, aby pacjent odczuł ulgę, dzięki zniwelowaniu nadmiernego napięcia.

Zastosowanie Masażu Kobido

Masaż Kobido znajduje zastosowanie w stomatologii, szczególnie w leczeniu bruksizmu. Poprzez redukcję napięcia mięśniowego, masaż znacząco przyczynia się do łagodzenia objawów zgrzytania zębami.

Jest również ceniony jako element fizjoterapii stomatologicznej, wspomagający rehabilitację po zabiegach chirurgii szczękowej, przyspieszając proces gojenia i redukując obrzęki.

Masaż Kobido może wspierać proces rehabilitacji po zabiegach chirurgii szczękowej, przyczyniając się do szybszego odzyskania komfortu i funkcjonalności.

Mimo wielu zalet, istnieją sytuacje, w których masaż Kobido może nie być polecany. Należą do nich stany zapalne skóry, aktywne infekcje, czy świeże blizny.

Przeciwwskazania do stosowania masażu Kobido

Masaż Kobido należy stosować z ostrożnością w przypadku osób z bardzo wrażliwą skórą lub tendencją do powstawania siniaków.

Nie zaleca się masażu w przypadku:

  • aktywnych infekcji skórnych i stanów zapalnych,
  • ostrych stanów zapalnych i infekcji w organizmie,
  • świeżych blizn,
  • świeżych operacji plastycznych lub medycznych w obrębie twarzy, szyi i klatki piersiowej,
  • u osób z historią zakrzepów i skłonnością do powstawania siniaków i krwawień,
  • u osób cierpiących na choroby sercowo-naczyniowe.

W okolicach klatki piersiowej, szyi i dekoltu masaż może być bezpiecznie stosowany, jednak ważne jest, aby wykonywał go doświadczony terapeuta, świadomy potencjalnych przeciwwskazań.

Masaż Kobido – cena

Aby poznać cenę masażu kobido wykonywanego w naszym gabinecie zachęcamy do odwiedzenia strony cennika na naszej witrynie lub skontaktowania się z recepcją, która odpowie na wszelkie pytania.

Masaż Kobido Gdynia – skontaktuj się z nami!

Masaż Kobido w Gdyni to wyjątkowa okazja do naturalnej regeneracji. W naszym gabinecie An-Med stawiamy na holistyczne podejście do leczenia, łącząc japońską technikę masażu z innymi zabiegami.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty, by na własnej skórze przekonać się o niezrównanych korzyściach masażu kobido!

Zobacz opinie

Poznaj opinie naszych dotychczasowych pacjentów, a jeśli Ty też jesteś naszym pacjentem - podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Zadzwoń do nas
+48 512 313... [zobacz]+48 512 313 238

Z nami Twoja droga do zdrowego uśmiechu staje się łatwiejsza. Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Chcemy zapewnić jak najszybszą obsługę, dlatego polecamy kontakt telefoniczny, który umożliwia natychmiastowe umówienie wizyty. Jeśli jednak wolisz do nas napisać skorzystaj z formularza poniżej.